Nintendo iki bomba oyun için çıkış tarihini açıkladı

Her iki oyun da geçen sonbaharda Nintendo Direct sırasında duyurulmuştu. Önce Paper Mario 23 Mayıs’ta, ardından Luigi’s Mansion 27 Haziran’da piyasaya çıkacak, ancak her ikisi de şu anda Nintendo Switch mağazasında 60 dolar karşılığında ön siparişe açık.

Paper Mario: The Thousand-Year Door ilk olarak 20 yıl önce GameCube için piyasaya sürüldü ve Nintendo, yeni Switch sürümünün “yenilenmiş grafiklere ve oyunun keyfini her zamankinden daha kolay hale getiren bir dizi ek değişiklik”e sahip olacağını söylüyor.

Nintendo iki bomba oyun için çıkış tarihini açıkladı

Luigi’s Mansion: Dark Moon olarak hatırlayabileceğiniz Luigi’s Mansion 2 HD, ilk olarak 2013 yılında 3DS için çıkmıştı. Geriye bir tek Switch için hala beklediğimiz ilk Luigi’s Mansion kaldı.

Oyunların çıkış tarihlerinin yanı sıra Nintendo, geçen yılki The Super Mario Bros. Movie’nin devamı üzerinde çalıştığını da duyurdu. Filmin 2026’da çıkması planlanıyor. Lego ve Nintendo ayrıca bu yıl piyasaya sürülecek üç yeni Mario temalı Lego setini de duyurdu: Bowser Ekspres Treni, King Boo’nun Perili Köşkü ve Peach’s Castle’da Roy ile Savaş – ve Mario Kart seti 2025 yılında gelecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x