Analistler Bu 3 Altcoin için Hedefleri Gösterdi: Ateşlemeye Hazırlar!

Kripto analisti Aaryamann Shrivastava NEAR’in önünde yüzde 30’luk bir ralli durduğunu söylüyor. Analist ayrıca TRX için yeni bir hamle öngörüyor. Credible Crypto takma adlı analist ise XRP için yükseliş hedeflerini paylaşıyor. Analistlerin bu 3 altcoin tahminlerini okuyucularımız için derledik.

NEAR fiyat tahmini: Altcoin bir ralliye mi hazırlanıyor?

Near Protocol (NEAR) bu yazı sırasında 7,1 dolardan işlem görüyor. Altcoin fiyatı yükselen bir üçgen içinde hareket ediyor. Yükselen üçgen formasyonu, yatay bir direnç çizgisi ve yukarı doğru eğimli bir trend çizgisinden oluşan ve artan alım baskısına işaret eden bir yükseliş devam formasyonudur. Direnç seviyesinin üzerinde bir kırılma, potansiyel bir yukarı yönlü trend devamına işaret edecektir. Formasyona göre, NEAR şu anda 9,9 dolarlık bir hedefe bakıyor. Bu yükseliş altcoin için %31’lik bir ralliye işaret edecektir.

NEAR Fiyat Analizi. Kaynak: TradingView

Yukarıdaki koşullar devam ederse, NEAR’ı 8,0 doların üzerine çıkaracak 7,7 doların üzerinde bir kırılma muhtemel. Öte yandan, yükseliş trend çizgisinin altında bir kırılma, altcoinin 7.0 doların altına düşmesine neden olacaktır. Bu da NEAR’ı 6,5 dolara sürükleyecek ve yükseliş tezini geçersiz hale getirecektir.

TRX fiyat tahmini: ATH’ye daha yakın!

Tron’un 0,125 dolardan işlem gören fiyatı 0,127 dolarlık direnci aşmaya yakın. Bu direncin kırılması sadece daha fazla yükselişi mümkün kılmakla kalmayacak, aynı zamanda arzı da kârlı hale getirecektir. Bu da fiyatı 0,130 dolara doğru itecektir. Destek olarak 0,130 doları aşması, altcoin fiyatına tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,144 dolara ulaşması için gerekli desteği verecektir.

Tron Fiyat Analizi. Kaynak: TradingView

Öte yandan, Tron’un fiyatının üzerinde olduğu bir aylık boğa trend çizgisini kaybederse, altcoin fiyatının 0,121 dolara kadar düşmesi mümkün. Bu destek seviyesini kaybetmesi boğa tezini geçersiz hale getirir. Böylece, TRX’i 0,116 dolara gönderir.

XRP fiyat tahmini: Altcoin için hedefte 0,64 dolar var!

Credible Crypto takma adlı analist, sınır ötesi ödeme ağı XRP’nin Bitcoin’le birlikte ralliler göreceğini söylüyor. Bu bağlamda analist,

Son tweetimdeki düşük trend çizgisini koruduk ancak fiyat hareketi hala düzeltici. Genel olarak bir rahatlama görebileceğimizi düşündüğüm için, XRP’nin bu potansiyel yukarı yönlü harekette BTC’den daha iyi performans gösterdiğini görmek istiyorum. Potansiyel olarak BTC rahatlama ayağında 0,64 doların üzerine çıkarak 69.000-70.000 dolara ulaşabilirse, 0,43 dolarlık düşük seviyemizin (alt trend çizgisi) BTC’deki bir sonraki düşüş ayağında tutma şansı var. Uzun lafın kısası, BTC beklendiği gibi kısa sürede sıçrama yaparsa, XRP’deki tepkinin ne kadar güçlü olduğunu görelim. Eğer tepki bizi 0,64 doların üzerine çıkaracak kadar güçlüyse, bu çok iyi bir işaret olacaktır.

Kaynak: Credible Crypto

Makaledeki görüşler ve tahminler analistlere ait olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Kriptokoin.com olarak yatırım yapmadan önce mutlaka kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x